שאלון קצר לקראת תהליך 370 מעלות GO/HOW TO GO שנבנה עבורכם לפני בנייה עצמית לבית בקיבוצכם

להלן שאלון קצר ופשוט. אין צורך בידע וברקע קודם. כל שעליכם לפנות 10 דק' ולמלאו יחד מבקשי השירות. בכל מקרה - יש להגיע עם אסמכתאות וקלסר מסמכים חשובים עבור הנכס עליו נדון.


שאלון קצר לקראת תהליך 370 מעלות GO/HOW TO GO שנבנה עבורכם לפני בנייה עצמית לבית בקיבוצכם

להלן שאלון קצר ופשוט. אין צורך בידע וברקע קודם. כל שעליכם לפנות 10 דק' ולמלאו יחד מבקשי השירות. בכל מקרה - יש להגיע עם אסמכתאות וקלסר מסמכים חשובים עבור הנכס עליו נדון.
מלווה פיננסית לתקציב בניית בית פרטי

כל אחד שבונה בית, חייב לשים לב לתקציב לבניית בית פרטי על מנת להימנע מחריגה מהתקציב.

 

כאשר רוצים להתחיל את תהליך בניית הבית פרטי, הרבה רעיונות רצים בראש, עיצובים, גודל הבית, מה אתם רוצים שיהיה איך אתם רוצים שיראה, מתי להתחיל את הבניה ומה הם השלבים הנכונים לתהליך.

מלווה פיננסית לתהליך בניית הבית

על מנת להתחיל עם התהליך בצורה נכונה עליכם לבנות תקציב לבניית בית פרטי לפי שלבי הבניה, חישובים לפי הכמויות שיש לקחת בחשבון, ישנו אחוז של פחת שצריך גם אותו לקחת בחשבון בעת הזמנת החומרים שכן חלקם לא טובים לשימוש או ישנו פגם כלשהו. אנחנו צריכים לבדוק את הרשימות ואת כתב הכמויות באופן שותף משלב ה'בניה השחורה' שהכוונה היא לחפירות ויציקות בטון וכדומה ועד לעבודות הגמר הכוללות התקנת אריחים וכלים סניטרים.

הרבה משתנים יש לקחת בחשבון בעת בניית תקציב לבניית בית פרטי, צריך לקחת בחשבון מעבר לחומרים המשמשים לבניה גם את התכנון. אדריכל/ית או מעצב/ת שמתכננים ומעצבים עבורנו את הרכוש החדש שלנו, הם הוצאה מאוד גדולה ואם לא נחשוב עליה מראש היא עלולה להכניס אותנו לחריגה תקציבית. בנוסף, יש את העלויות מול הרשויות המקומיות שכן הם גובים דמי ניהול כאלה ואחרים לאורך התהליך.

מומלץ לקחת בעת תכנון פרויקט שכזה, בניית הבית הפרטי שלכם, מלווה פיננסית שתעזור לכם להגיע אל בית חלומותיכם בצורה בטוחה ומהירה ללא חריגות בזמנים או חריגות תקציביות. שכן, בניית בית פרטי זהו תהליך ארוך ואמוציונאלי וכדאי שמישהו מבחוץ, שיודע לנתק את הרגש מהתהליך הארוך הזה יוכל להביא להצלחתו בצורה הטובה ובטוחה ביותר.

אם אתם בוחרים בצוות להגיע בטוח לבית בניהולה של דיקלה כחילה לרנר – מלווה פיננסית ותקציבית לבניית הבית הפרטי שלכם, התייעצו, שתפו ואנו נשב יחד וניתן לכם אומדן תקציבי מדויק של כל שלב ושלב אשר משתנה בין אזור אחד לאחר עפי מצב השוק – פירוט של כל שלב בדרך עד לקבלת המפתח כולל לוחות זמנים אשר משתנה ממועצה למועצה – כל זה יקל עליכם ויביא אתכם מוכנים יותר לתהליך כולו.
גם אם אתם נמצאים באמצע תהליך הבניה ומתחילים לאבד את הידיים והרגליים, אל תהססו, התקשרו והתייעצו עם צוות להגיע בטוח לבית על מנת לעצור את החריגות התקציביות ולגרום לתקציב לבניית בית פרטי שלכם לחזור למסלול.

מוזמנים לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות

מאמרים שיכולים לעניין אותך גם

הוצאות לא מבוטלות "צצו" לי

"תודה דקלה, היה לי נעים לפגוש אתכם גם אם ב'פנים מול פנים' דרך המסך לאחר מעשה אני חושבת שהצעד של

משפחה >>>

”שלומית בונה סוכה“ ואתם בונים בית במלא כסף !

אתמול סיימנו את יום הכיפורים מזג האוויר היה פנטסטי לצום ולראות את הכנרת התכולה והעננות האפורה כמו

משפחה >>>

תקציב בניה לבית פרטי

תהליך הבניה של בית פרטי הוא מורכב וכולל בתוכו שלבים רבים ושונים &nb p; זה אולי אחד הרגעים המרגשים

משפחה >>>

תכירו את שרה ואמיר !

השבוע חוויתי חוויה מדהימה ! הגיעו אלי לקוחות לפגישה + זמן איכות לטיול משותף  קשר שנרקם והתגבש

משפחה >>>
phone
Open chat
היי, זאת דיקלה, איך אוכל לעזור?