שאלון קצר לקראת תהליך 370 מעלות GO/HOW TO GO שנבנה עבורכם לפני בנייה עצמית לבית בקיבוצכם

להלן שאלון קצר ופשוט. אין צורך בידע וברקע קודם. כל שעליכם לפנות 10 דק' ולמלאו יחד מבקשי השירות. בכל מקרה - יש להגיע עם אסמכתאות וקלסר מסמכים חשובים עבור הנכס עליו נדון.


שאלון קצר לקראת תהליך 370 מעלות GO/HOW TO GO שנבנה עבורכם לפני בנייה עצמית לבית בקיבוצכם

להלן שאלון קצר ופשוט. אין צורך בידע וברקע קודם. כל שעליכם לפנות 10 דק' ולמלאו יחד מבקשי השירות. בכל מקרה - יש להגיע עם אסמכתאות וקלסר מסמכים חשובים עבור הנכס עליו נדון.
כל מה שצריך לדעת לפני שרוכשים מגרש לבנייה עצמית

רכישת מגרש לבנייה עצמית זה תהליך מורכב ולא פשוט כלל, ישנן שתי דרכים שניתן לעבור את הרכישה, האחת, בצורה מבוקרת ובטוחה כדי להבטיח שאתם פועלים בצורה הנכונה והמחושבת, השנייה, היא ללא מחשבה ובדיקה מראש ואז נכנסים לסיכונים מיותרים ואפילו סיכונים קריטיים של ממש.

איך למצוא מגרש למכירה?

לא לכל אחד יש דוד עשיר מאמריקה ולכן הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות לפני שאתם בודקים רכישת מגרש לבנייה עצמית הוא לשקול את הסיבות לאזור המגורים החדש שלכם. למה הכוונה? אם אתם יודעים שאתם מעוניינים לגור בקרבה למשפחה, האפשרויות המוצעות לכם מצומצמות יותר מאשר אלו המוכנים לשנות את מגוריהם לאזורים אחרים ואפילו לפריפריה. בחירת מגרשים שאינם באזורים מרכזיים יכולה להוזיל בעלויות רכישת מגרש לבנייה עצמית.

ממי אפשר לקנות מגרש לבנייה עצמית?

ישנם שלושה דרכים שניתן לרכוש מגרש:

  • אנשים פרטיים – אלו שמוכרים את רכושם מפרסמים את המגרש בערוצים המקובלים כמו בעיתונים, בלוחות המודעות, אתרי אינטרנט, מתווכים וכן הלאה.
  • רשות מקומית – במושבים ויישובים כפריים ברחבי הארץ מנהל מקרקעי ישראל מקצים קרקעות לישובים והמושבים האלו, אותה רשות מקומית רשאית למכור לאנשים שמתעניינים בחלקה למגורים ואפילו לפתיחת עסק בהתאם לתנאים שהיא מעמידה.
  • מנהל מקרקעי ישראל – מדי פעם ניתן למצוא פרסומים ומכרזים של מנהל מקרקעי ישראל על קרקעות שאותן הוא מציע לציבור הרחב לרכוש. אתם יכולים להגיש את הצעתכם וכך להשיג מגרש.

טיפ חשוב! לאחר שבדקתם את אפשרויות החלקות והשטחים המוצעים ומה מחיריהם, אל תרוצו לקנות ישר.

כבר בשלב זה כדאי לכם לבדוק אם תוכלו לעמוד בתקציב, הרי עלות המגרש היא רק נתח אחד מיני רבים בכל תהליך בניית הבית ויש לכך השלכות רבות מול הבנקים, מול מתכננים, אדריכלים, יועצים, קבלנים הרשימה עוד ארוכה. כדי שלא תיפלו בחישוב תקציב לא ריאלי, כדי להיכנס לתהליך עם ידיעה בטוחה שתסיימו אותו לפי תכנית, אנחנו בלהגיע בטוח לבית מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר בטלפון שמספרו 052-8265240 או להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

מוזמנים לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות

מאמרים שיכולים לעניין אותך גם

הרחבה בקיבוצים בשרון

קיבוצים רבים היום מאפשרים לרבים להיכנס אליהם ומקצים שטחים בהרחבות על מנת שכל מי שמעוניין יוכל

משפחה >>>

הוצאות לא מבוטלות "צצו" לי

"תודה דקלה, היה לי נעים לפגוש אתכם גם אם ב'פנים מול פנים' דרך המסך לאחר מעשה אני חושבת שהצעד של

משפחה >>>

הפעם מהכי אישי…

בסוף החלום - הוא לא לבנות בית - אלא להנות מהחיים בבית אחרי שעוברים אליו ולשמור על המסגרת התקציבית

משפחה >>>

”שלומית בונה סוכה“ ואתם בונים בית במלא כסף !

אתמול סיימנו את יום הכיפורים מזג האוויר היה פנטסטי לצום ולראות את הכנרת התכולה והעננות האפורה כמו

משפחה >>>
phone