שאלון קצר לקראת תהליך 370 מעלות GO/HOW TO GO שנבנה עבורכם לפני בנייה עצמית לבית בקיבוצכם

  להלן שאלון קצר ופשוט. אין צורך בידע וברקע קודם. כל שעליכם לפנות 10 דק' ולמלאו יחד מבקשי השירות. בכל מקרה - יש להגיע עם אסמכתאות וקלסר מסמכים חשובים עבור הנכס עליו נדון.


   שאלון קצר לקראת תהליך 370 מעלות GO/HOW TO GO שנבנה עבורכם לפני בנייה עצמית לבית בקיבוצכם

   להלן שאלון קצר ופשוט. אין צורך בידע וברקע קודם. כל שעליכם לפנות 10 דק' ולמלאו יחד מבקשי השירות. בכל מקרה - יש להגיע עם אסמכתאות וקלסר מסמכים חשובים עבור הנכס עליו נדון.
   הרחבה במושבים

   הרחבה במושבים הפכה להיות אחד היעדים המבוקשים בקרב זוגות ומשפחות.

   מה גורם להרבה זוגות ומשפחות צעירות לשנות את מגוריהם ולעבור להרחבה במושבים? הרצון של הרבה משפחות צעירות או זוגות שבתחילת דרכם להקמת משפחה הוא בית צמוד קרקע עם חצר פרטית ושלווה עם קהילה מגובשת ותומכת ובעיקר הרבה מרחב וחופש לילדים. הערים הופכות להיות צפופות יותר ויותר, הנסיעות בתוך העיר ומחוצה לה הופכות להיות מסורבלות וארוכות וכמובן שלכל זה מתווסף הלחץ העירוני שמשפיע עלינו אם אנחנו רוצים בכך ואם לא. לכן רבים בוחרים את האפשרות לעבור להרחבה במושבים ולחיות את חייהם כפי שהם רוצים.

   מועצות אזוריות ומקומיות רבות בעיקר בצפון הארץ מאפשרות לקהל הרחב לבוא ולהתרשם מהרחבות במושבים שלהם על מנת לחדש ולרענן את אוכלוסיית הישוב ולהוסיף משפחות צעירות עם ילדים. ניתן היום לקנות מגרש או בית בהרחבות במושבים, מה שפעם לא היה ניתן אלא אם אתה/את בן המושב או לחילופין היה לך הרבה מאוד כסף רק אז היית יכול להציע את מועמדותך. היום הדלתות פתוחות יותר וניתן להתעניין ולהגיש בקשה בקלות יותר.

   רכישת מגרש מהרחבות במושבים זהו תהליך שונה מרכישת שטח בעיר. על מנת לבצע רכישת נחלה בהרחבה במושבים צריך לקבל הרבה מאוד מידע מהמועצה, צריך לתכנן את התהליך כולו ומה מטרתו. המועצה תדרוש לקבל את כל המידע שאתם יכולים לספק להם ועוד יותר מזה. אתם תצטרכו (ברוב המקרים) ללכת מהפגישה עם המועצה ולהכין "שיעורי בית" לקראת הפגישה הבאה עם כל הנתונים שהם יבקשו מכם. כמו איך אתם משלמים על הנכס, האם יש לכם משכנתא, אם אתם יכולים לממן את בניית הבית על השטח הנבחר ועוד הרבה מאוד שאלות נוספות.

   אם אתם מהמגזר הדתי אולי בכלל תעדיפו לבדוק הרחבות במושבים דתיים. ישנם לא מעט מושבים דתיים הסוגרים את שעריהם במהלך השבת ובחגים. במושבים דתיים ישנה התאמה למנהגים היהודיים, אין נסיעה בגבולות המושב בשבתות וחגים, בתי הכנסת פעילים מאוד והקהילה מארגנת מפגשים, סדנאות ופעילויות המתאימות לאווירה של התושבים. זו יכולה להיות בחירה מאוד נוחה עבור שומרי המסורת בכלל ושומרי השבת בפרט.

   צור קשר עם צוות להגיע בטוח לבית

   צוות להגיע בטוח לבית בניהולה של דיקלה כחילה לרנר  יכול לעזור לך בליווי פיננסי בהיכרות השטח בהרחבה במושב מול טובי הקבלנים והמפקחים ובניהול מכרזים מולם כאשר יש לכם מפרט ברור ומסודר מה לדרוש, במחירים המשתלמים ביותר לאורך כל התהליך  – משלב הרכישה ועד לשלב קבלת המפתח בסוף הבנייה.
   לפרטים נוספים התקשרו אלינו עוד היום בטלפון מספר 052-8265240

   מוזמנים לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות
   phone
   היי, זאת דיקלה, איך אוכל לעזור?