שאלון קצר לקראת תהליך 370 מעלות GO/HOW TO GO שנבנה עבורכם לפני בנייה עצמית לבית בקיבוצכם

  להלן שאלון קצר ופשוט. אין צורך בידע וברקע קודם. כל שעליכם לפנות 10 דק' ולמלאו יחד מבקשי השירות. בכל מקרה - יש להגיע עם אסמכתאות וקלסר מסמכים חשובים עבור הנכס עליו נדון.


   שאלון קצר לקראת תהליך 370 מעלות GO/HOW TO GO שנבנה עבורכם לפני בנייה עצמית לבית בקיבוצכם

   להלן שאלון קצר ופשוט. אין צורך בידע וברקע קודם. כל שעליכם לפנות 10 דק' ולמלאו יחד מבקשי השירות. בכל מקרה - יש להגיע עם אסמכתאות וקלסר מסמכים חשובים עבור הנכס עליו נדון.
   שבונים לבד – ייעוץ משכנתא – כן
   ניהול ותכנון תקציב – לא… באמת?!

   אחת הבעיות הגדולות והשכיחות ביותר בבנייה היא השקעה קטנה מידי בשלב התיכנון – בהתחלה

   מה שיוצר לעיתים קרובות, בעיות גדולות או לחילופין מי שכבר כן מבין את חשיבות הייעוץ, אבל פונים לבנק שמייעץ רק על הכסף בבנק.

   כולם רואים ומתייחסים רק לזווית צרה מתוך מכלול הכספים, צרכים ונכסים או התחייבויות המשפחתיות ונותנים התייחסות מסוימת מאוד וחד פעמית.

   ייעוץ משכנתא הוא רק רכיב מסוים בכל תמונת הפרויקט. והוא ממש לא הנגיעה הראשונה בעולם הכספים שזה נוגע ביציאה למסע "אני עומד לבנות בית".

    

    

    

   חישבו לרגע, האם ניהלתם חברה עם 70 ספקים, בלחץ זמן  ובניהול תזרימי תקציב של 2 מיליון ש"ח? 

   אם לא, כדאי לכם להמשיך לקרוא

    

   אנחנו הישראלים, ידועים ביכולת האילתור, שזה נהדר. יש שיצליחו אבל הסטטיסטיקה מראה שאנחנו לא מספיק חושבים לחומרה. 92% חורגים מעלות הבית שהעריכו וזה הסיפור העצוב.

    

   לרוב המשפחות, בניה של בית,  זה ה"פרויקט הכלכלי" הכי גדול שמתעסקים בחיים. ומי שבעל עסק ויזם, יהיה לו כלים רבים שיתמכו בו ברגעי תכנון , אסטרטגיה, ניהול סיכונים ולבסוף קבלת החלטות מושכלות.

    

   עולם ניהול ותכנון תקציב לבית הוא שינוי מחשיבה של כלכלת משפחה  להתעסקות בסכומי הכסף הגבוהים ביותר שמשפחות לרב עוסקות בו, ומצטברים בו לרב,בממוצע,  2 מיליון ש"ח. 

    

   לכן לבנות תוכנית פיננסית יסודית לקראת בניית מכלול הפרויקט בייזום מגרש ובניית הבית עליו מצריכה  ראייה רב מערכתית. 360° אם תרצו. 

   במקום לתכנן ולנהל זאת לבד, בלי שיטה, תוכנית פעולה, בירור צרכים מעמיק, חשיבה על הצפוי ובלתי צפוי בעתיד, ראיה הוליסטית של כלל הכספים, נכסים, הכנסות והתחייבויות המשפחתיות ובכך ניתן לגדיל את הרווחים, להקטין את הסיכון, למקסם את המצב הקיים, להקטין תשלומי מס וכו'.

    

   כמו התנהלות פיננסית בונים כך נכון יותר, עם יסודות חזקים, עם ספקים איכותיים, מענה לצרכים הנוכחיים ועתידים של המשפחה. מענה לבלתי צפוי ופיתרון להוצאות מתוכננות וצפויות כגון בר מצווה, חתונה, בנית בית ופרישה לפנסיה ועוד.

   וכמובן גם מביאה לשקט נפשי וביטחון.

   בחנוכה אנו מדליקים כל יום נרות שנגמרים ומדליקים למחרת מחדש. זה מסמל חידוש כל יום ובנייה שלנו מחדש.

   באותו הקשר זה זמן מצוין לעצור  ולבנות תוכנית כלכלית לביתכם רגע לפני שתמשיכו לרוץ על תוכניות אדריכליות וחלומות מבלי שברורה לכם עלותו הכוללת הן של המגרש הן של האגרות המיסים והההיטלים וכן עלות  הבנייה עצמה

   כמובן גם את התוכנית האדריכלית  רגע לפני הגשות להיתר לבניה, אני ממליצה כמו הכרזה והצהרה בדבר הבית שאתם עומדים על הבמה ואומרים , "הינני מוכן למלא אחר כל התקנים" חשוב לתרגם לכדי עלויות עם אנשי מקצוע מעולם הביצוע ולא עם מתכננים על הנייר.  לבדוק מידי פעם ולחדש ולרענן אותה בהתאם לשינויים והצורך המתבהר.

    

   בסופו של דבר, עלויות של ייעוץ שעתי או עד 3% מסך הפרויקט בליווי כלכלי יד ביד יהיה שווה לכם מאות אלפי שקלים בפרויקט פתוח כגון זה של בניה.

   מוזמנים לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות

   מאמרים שיכולים לעניין אותך גם

   הרחבה במושב זה נושא אקטואלי

   הרבה חבר'ה צעירים מעוניינים לרכוש נחלה בהרחבה במושבים &nb p; נחלות הרחבה במושבים מוצעות היום בהרבה

   משפחה >>>

   הפעם מהכי אישי…

   בסוף החלום - הוא לא לבנות בית - אלא להנות מהחיים בבית אחרי שעוברים אליו ולשמור על המסגרת התקציבית

   משפחה >>>

    למה כל כך מסובך לענות על שאלה פשוטה: כמה עולה לבנות בית?

   הרחבה בקיבוץ הפכה להיות אחד היעדים המבוקשים לבנייה פרטית &nb p; אם אתם נמצאים בשלב בחיים בו אתם

   משפחה >>>

   מלווה פיננסית לתקציב בניית בית פרטי

   כל אחד שבונה בית, חייב לשים לב לתקציב לבניית בית פרטי על מנת להימנע מחריגה מהתקציב &nb p; כאשר רוצים

   משפחה >>>
   phone
   היי, זאת דיקלה, איך אוכל לעזור?