שאלון קצר לקראת תהליך 370 מעלות GO/HOW TO GO שנבנה עבורכם לפני בנייה עצמית לבית בקיבוצכם

  להלן שאלון קצר ופשוט. אין צורך בידע וברקע קודם. כל שעליכם לפנות 10 דק' ולמלאו יחד מבקשי השירות. בכל מקרה - יש להגיע עם אסמכתאות וקלסר מסמכים חשובים עבור הנכס עליו נדון.


   שאלון קצר לקראת תהליך 370 מעלות GO/HOW TO GO שנבנה עבורכם לפני בנייה עצמית לבית בקיבוצכם

   להלן שאלון קצר ופשוט. אין צורך בידע וברקע קודם. כל שעליכם לפנות 10 דק' ולמלאו יחד מבקשי השירות. בכל מקרה - יש להגיע עם אסמכתאות וקלסר מסמכים חשובים עבור הנכס עליו נדון.
   תכנון אדריכלי

   3 טיפים שאסור לפספס בתכנון אדריכלי

    

   בניית בית חדש או שיפוץ בית קיים זה תהליך ארוך ולפעמים מיגע, בתוך כל המשוואה הלוגיקה והרציונל של שמירה על התקציב בצורה נכונה, צמצום עלויות במידת הצורך, בחירת ספקים וקבלנים טובים אל מול האמוציות, אני רוצה את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, העלויות לא כמו שחשבתם , התכנון עובר שינוי אחר שינוי וזה יוצר עלויות נוספות מול תסכול שהולך וגדל. במאמר זה נביא לפניכם מה הן 3 הנקודות החשובות ביותר לתכנון אדריכלי שישרת אתכם.

   בחירת איש מקצוע

   כדי לקבל את התכנון האדריכלי הטוב ביותר עבורכם, זה שיביא לכם את התכנון האולטימטיבי ביותר עבורכם ויבין את המגבלות התקציביות העומדות בפניו, עליכם לבחור באיש מקצוע מיומן ומקצועי. ישנם אדריכלים או מעצבים שמתמקדים באזור מסוים וזאת משום שהם מכירים את דרישות העיריה או המועצה. ישנם חוקים כלליים שתופסים לגבי כל מקום בארץ וישנם הסכמים שהם אזוריים, בין אם מדובר על אופי החזיתות ובין אם מדובר באישורי חריגות. בבחירת איש מקצוע המומחה לאזור בו אתם מתכננים את ביתכם הוא כבר מההתחלה יתאים את התכנון אדריכלי בהתאם לדרישות.

   המלצות ותחושת בטן

   בהמשך לנקודה הקודמת, הנקודה הזאת משום מה קל מאוד לחפף בה, אולי מתוך התרגשות ואולי מתוך הרצון לפרוץ קדימה ולצאת לדרך. חשוב לקבל המלצות על בעלי המקצוע השונים לפני שאתם חותמים איתם על חוזה, אל תתפתו רק כי הוא נשמע לכם טוב, שזה החלק השני, בקשו המלצות, תשאלו מכרים ואנשי מקצוע אחרים (אולי הם מכירים). החלק השני, תחושת בטן, הקשיבו לאינטואיציה שלכם, ושלבו את שני החלקים יחד. עם אינטואיציה והמלצות הסיכוי שתמצאו בעל מקצוע טוב ואיכותי גבוה יותר.

   מעקב אחר עלויות

   בניית בית הוא אחד ההשקעות הגדולות ביותר שאנחנו עושים בחיים אם לא גדולה ביותר. עוד לפני שאתם יוצאים לדרך עליכם לבחון טוב מהו התקציב שעומד לפניכם. לתקציב עליכם לחשב לא רק את עלות הבנייה, גם את עלות המסמכים, הניירת והאגרות שיש לשלם במועצה האזורית או בעירייה, גם את עלות הספקים מעבר לבנאי, חשמלאי וכו', ישנם גם המעצב או האדריכל וכמובן שלא לשכוח את עלויות המטבח, הריהוט, הכלים הסניטריים החדשים וכדומה. אדריכל או מעצב שיודעים איך ליצור תכנון אדריכלי במגבלות תקציביות יכול לתת לכם מצד אחד פתרונות להגשמת חלומכם ומצד שני עדין לעמוד בתקציב שתגדירו לו מראש. בהתאם לשימוש בחומרים שונים והצעת חלופות במקרה הצורך.

   מוזמנים לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות

   מאמרים שיכולים לעניין אותך גם

   היתרונות לבנות בהרחבה בקיבוץ

   הרחבה בקיבוץ הפכה להיות אחד היעדים המבוקשים לבנייה פרטית &nb p; אנחנו יותר ויותר ערים לתופעה בה

   משפחה >>>

   מלווה פיננסית לתקציב בניית בית פרטי

   כל אחד שבונה בית, חייב לשים לב לתקציב לבניית בית פרטי על מנת להימנע מחריגה מהתקציב &nb p; כאשר רוצים

   משפחה >>>

   שירות פרימיום חדש לאדריכלים

   שלום! אני דיקלה כחילה לרנר בת מושב כחל, נשואה לעמרי מקיבוץ מיגור ואמא ל3 בנות גרים בבית מודולרי

   משפחה >>>

    למה כל כך מסובך לענות על שאלה פשוטה: כמה עולה לבנות בית?

   הרחבה בקיבוץ הפכה להיות אחד היעדים המבוקשים לבנייה פרטית &nb p; אם אתם נמצאים בשלב בחיים בו אתם

   משפחה >>>
   phone
   היי, זאת דיקלה, איך אוכל לעזור?