שאלון קצר לקראת תהליך 370 מעלות GO/HOW TO GO שנבנה עבורכם לפני בנייה עצמית לבית בקיבוצכם

  להלן שאלון קצר ופשוט. אין צורך בידע וברקע קודם. כל שעליכם לפנות 10 דק' ולמלאו יחד מבקשי השירות. בכל מקרה - יש להגיע עם אסמכתאות וקלסר מסמכים חשובים עבור הנכס עליו נדון.


   שאלון קצר לקראת תהליך 370 מעלות GO/HOW TO GO שנבנה עבורכם לפני בנייה עצמית לבית בקיבוצכם

   להלן שאלון קצר ופשוט. אין צורך בידע וברקע קודם. כל שעליכם לפנות 10 דק' ולמלאו יחד מבקשי השירות. בכל מקרה - יש להגיע עם אסמכתאות וקלסר מסמכים חשובים עבור הנכס עליו נדון.
   משכנתא לקניית מגרש

   לקיחת משכנתא לקניית מגרש הוא הליך שונה ממשכנתא לבית. כאן נסקור מה הם ההבדלים שבין משכנתא לרכישת מגרש לבין משכנתא לבית.

   כאשר אתם ניגשים לבנק על מנת לבקש משכנתא לקניית מגרש, הבנק מתייחס לבקשתכם כאילו היא חלקית. למה הכוונה, הבנקים לוקחים בחשבון כי אתם קונים את המגרש על מנת לבנות עליו בית בהמשך.

   נתון שחשוב לדעת, מרבית הבנקים במקרים רבים לא מאשרים משכנתאות עבור מגרשים בלבד, הם מאשרים לרוב משכנתא למגרש שעתיד להיבנות עליו בית. ברגע שאתם מבקשים משכנתא לרכישת מגרש, הבנקים מקדמים אמצעי זהירות ומעוניינים לראות כי יש באפשרותכם לעמוד בגובה המשכנתא. אך לא רק, בנוסף הם מעוניינים לראות שיש ברשותכם הכסף עבור הבנייה.
   טרם אישור הבנק למשכנתא לקניית מגרש הוא יבקש מכם להציג לו הערכה אישית שלכם כמה לדעתכם תעלה לכם הבנייה, האם יש בידכם חיסכון כלשהו ששמרתם עבור הבנייה או שהוא יבדוק את יכולתכם לעמוד בהחזר של משכנתא נוספת במידה ותחליטו להתחיל בבנייה ותזדקקו למשכנתא שנייה.

   קיבלתם תכניות, קיבלתם גם היתר בניה והגעתם לשלב יציקת יסודות רק לאחר שלושת הפרמטרים הללו תוכלו לראות את כספי המשכנתא לרכישת מגרש ולא לפני. כך שעליכם לחסוך כסף שיהיה עבורכם זמין לביצוע השלבים הללו.

   במידה ואתם צריכים לקחת שתי משכנתאות, האחת משכנתא לקניית מגרש והשנייה עבור הבית, אתם יכולים לקחת את שתי המשכנתאות רק מאותו הבנק, שכן לא ניתן לפצל את המשכנתאות בין שני בנקים שונים. לכן מומלץ לבדוק בטרם עת את המשכנתאות לשני החלקים הללו, המגרש והבית. במידה ולקחתם משכנתא למגרש בלבד ובהמשך החלטתם לקחת משכנתא לבית והבנק משאיר אתכם עם עסקה לא אטרקטיבית, תמיד תוכלו למחזר את המשכנתא הראשונה לטובת בנק מתחרה. התהליך הבירוקרטי מול מחזור משכנתא לוקח זמן ויעכב עבורכם את קבלת הכספים מהמשכנתא לבית שאתם רוצים לבנות.

   משכנתא למגרש עבור בנייה, שכן את המשכנתא הזו תוכלו לקבל רק בתנאי שהמגרש המדובר כבר מופשר לבנייה. במידה ואתם מעוניינים לקנות מגרש חקלאי יהיה עליכם לפנות לבנק מסחרי שייתן לכם תנאים שונים מהמשכנתא למגרש עבור בנייה.

   דיקלה כחילה – ליווי פיננסי לאורך כל שלבי רכישה ובנייה – משלב הבירורים ועד לקבלת המפתח לבית חלומותיכם. הוצאה קטנה שתחסוך לכם המון כסף ותעזור לכם להגיע בטוח לבית – צרו עימנו קשר עוד היום בטלפון מספר 052-8265240 לקבלת הצעת מחיר.

   מוזמנים לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות
   phone
   היי, זאת דיקלה, איך אוכל לעזור?