שאלון קצר לקראת תהליך 370 מעלות GO/HOW TO GO שנבנה עבורכם לפני בנייה עצמית לבית בקיבוצכם

  להלן שאלון קצר ופשוט. אין צורך בידע וברקע קודם. כל שעליכם לפנות 10 דק' ולמלאו יחד מבקשי השירות. בכל מקרה - יש להגיע עם אסמכתאות וקלסר מסמכים חשובים עבור הנכס עליו נדון.


   שאלון קצר לקראת תהליך 370 מעלות GO/HOW TO GO שנבנה עבורכם לפני בנייה עצמית לבית בקיבוצכם

   להלן שאלון קצר ופשוט. אין צורך בידע וברקע קודם. כל שעליכם לפנות 10 דק' ולמלאו יחד מבקשי השירות. בכל מקרה - יש להגיע עם אסמכתאות וקלסר מסמכים חשובים עבור הנכס עליו נדון.
   מפקח בניה בצפון

   בניית בית זה מלאכה מורכבת ומסועפת. ישנם כל כך הרבה גורמים שעובדים יחד, עובדים לחוד, עובדים לפי התקדמות שלבי הבניה ועוד משתנים רבים. מפקח בניה הוא כמו מנצח תזמורת רק שהוא גם בודק את איכות עבודתם. אז מה תפקידו של מפקח בניה בצפון או בכלל בארץ?

   מי יכול להיות מפקח בניה?

   ברוב המקרים מפקחי בניה הם מהנדסי בניין, הנדסאי בניין, קונסטרוקטורים או מפקחי איכות שצברו ניסיון בפרויקטים שונים בענף הבניה. כדי להיות מפקח בניה טוב ואיכותי צריך להכיר את ענף הבניה על בוריו, להכיר את המקצועות השונים, אינסטלציה, חשמל, בניה וכמובן להכיר את תקני הבניה ועוד. מפקח בניה טוב הוא אחד שצבר ניסיון על השנים ומתעדכן על החידושים הקיימים בענף.

   מהו תפקיד מפקח בניה?

   בשלב התכנון מפקח בניה בשרון ובכלל בכל אזורי הארץ עוזר בבחירת מתכננים, ספקים וקבלנים שונים. עם הבחירה, הוא מלווה אתכם בחוזה ההתקשרות מולם ומוודא שהחוזה הוגן. לאחר שלב התכנון או אם אתם כבר אחרי שלב התכנון וצירפתם מפקח בניה רק לאחר מכן, הוא מוודא כי העבודות של הקבלנים השונים יבוצעו לפי סדר עבודתם הנכון ובעמידה בלוחות הזמנים. מפקח בניה דואג באופן שוטף על העבודות השונות שכל קבלן מבצע והוא שומר שהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר, שהיא מתבצעת בהתאם לתקנים ואין עיגולי פינות בדרך. מעבר לכל זה, עליו לפקח שכן כל התנאים שנדרשו על ידי המועצה האזורית או העירייה מבוצעות בפועל בשטח.

   מה עוד כולל את תפקידו של מפקח בניה?

   כמו שכבר אמרנו מפקח בניה הוא כמו המנצח על התזמורת, הוא לא רק שם לב לכלי ההקשה או לכלי הנשיפה בלבד הוא צריך להסתכל ולפקח על כל הרבדים. גם בקבלת סחורה מספקים והשוואת הכמויות אל מול הסדרות. למשל, הזמנתם ריצוף לבית, הוא בודק ראשית את הכמות שהגיע, הוא בודק שהאריחים שלמים ולא נשברו במהלך ההובלה ומוודא כי אותם ארגזים שהגיעו לאתר הם מאותה הסדרה על מנת שלא יהיה לכם גוונים שונים מסדרות שונות. מפקח בניה בשרון או בכל חלקי הארץ יידע לתת לכם תמונת מצב עדכנית בכל שלבי הבניה של ביתכם.

   באיזה שלב צוות להגיע בטוח לבית נכנס לתמונה

   ליווי פיננסי ואומדן תקציב הוא הדבר הראשון שצריך לעשות עוד לפני שחשבנו היכן נקנה, או מהו בית חלומותינו – ברגע שהתקבלה החלטה לקניית מגרש לבנייה ובניית בית פרטי זהו השלב בו אתם פונים אלינו, אל צוות להגיע בטוח לבית בניהולה של דיקלה כחילה – אנחנו נלווה אתכם עוד בשלב ההחלטה היכן כדאי לקנות מגרש לבנייה, מה העלויות הכרוכות בכך (פיתוח, מיסים, היטלים ועוד ועוד), מה התקציב העומד ברשותכם והאם הוא ריאלי, איזו משכנתא היא הכדאית ביותר, שלב תכנון והיתרים ובעצם עד לקבלת מפתח – כל זה בצורה בטוחה מבלי שתיכנסו לגירעונות או מחויבות תקציבית גדולה עליכם.

   התקשרו אלינו עוד היום לטלפון מספר 052-8265240 וגלו כמה יעלה לכם לבנות בית.

   מוזמנים לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות

   מאמרים שיכולים לעניין אותך גם

   מתכננים בית או שיפוץ? חישבו על חדר עבודה בבית

   מבין ענפי הנדל"ן השונים, נראה כי אחד מאלו שנפגע בצורה קשה במיוחד ממשבר הקורונה (שככל הנראה עוד רחוק

   משפחה >>>

   הרחבה בקיבוצים בצפון

   קניית שטח בהרחבה בקיבוצים בצפון הפכה להיות מאוד פופולרית בקרב זוגות צעירים ומשפחות &nb p; הצפיפות

   משפחה >>>

   לקיחת משכנתא לקניית מגרש

   לקיחת משכנתא לקניית מגרש ואח"כ לבנייה הוא הליך שונה ממשכנתא לבית  &nb p; בואו נסקור מה הם ההבדלים

   משפחה >>>

   איך לבצע רכישת מגרש לבניה עצמית בצורה נכונה

   רכישת מגרש לבניה עצמית זהו תהליך שצריך לדעת מה הוא דורש מאתנו ישנם הרבה זוגות ומשפחות צעירות

   משפחה >>>
   phone
   היי, זאת דיקלה, איך אוכל לעזור?