שאלון קצר לקראת תהליך 370 מעלות GO/HOW TO GO שנבנה עבורכם לפני בנייה עצמית לבית בקיבוצכם

להלן שאלון קצר ופשוט. אין צורך בידע וברקע קודם. כל שעליכם לפנות 10 דק' ולמלאו יחד מבקשי השירות. בכל מקרה - יש להגיע עם אסמכתאות וקלסר מסמכים חשובים עבור הנכס עליו נדון.


שאלון קצר לקראת תהליך 370 מעלות GO/HOW TO GO שנבנה עבורכם לפני בנייה עצמית לבית בקיבוצכם

להלן שאלון קצר ופשוט. אין צורך בידע וברקע קודם. כל שעליכם לפנות 10 דק' ולמלאו יחד מבקשי השירות. בכל מקרה - יש להגיע עם אסמכתאות וקלסר מסמכים חשובים עבור הנכס עליו נדון.
לקיחת משכנתא לקניית מגרש

לקיחת משכנתא לקניית מגרש ואח"כ לבנייה הוא הליך שונה ממשכנתא לבית. 

 

בואו נסקור מה הם ההבדלים שבין משכנתא לרכישת מגרש לבין משכנתא לבית.

כאשר אתם ניגשים לבנק על מנת לבקש משכנתא לקניית מגרש, הבנק מתייחס לבקשתכם כאילו היא חלקית. למה הכוונה, הבנקים לוקחים בחשבון כי אתם קונים את המגרש על מנת לבנות עליו בית בהמשך. נתון שחשוב לדעת, מרבית הבנקים במקרים רבים לא מאשרים משכנתאות עבור מגרשים בלבד, הם מאשרים לרוב משכנתא למגרש שעתיד להיבנות עליה בית.
ברגע שאתם מבקשים משכנתא לרכישת מגרש, הבנקים מקדמים אמצעי זהירות ומעוניינים לראות כי יש באפשרותכם לעמוד בגובה המשכנתא. אך לא רק, בנוסף הם מעוניינים לראות שיש ברשותכם הכסף עבור הבנייה. טרם אישור הבנק למשכנתא לקניית מגרש הוא יבקש מכם להציג לו הערכה אישית שלכם כמה לדעתכם תעלה לכם הבנייה, האם יש בידכם חיסכון כלשהו ששמרתם עבור הבנייה או שהוא יבדוק את יכולתכם לעמוד בהחזר של משכנתא נוספת במידה ותחליטו להתחיל בבנייה ותזדקקו למשכנתא שנייה.

קיבלתם תכניות, קיבלתם גם היתר בניה והגעתם לשלב יציקת יסודות רק לאחר שלושת הפרמטרים הללו תוכלו לראות את כספי המשכנתא לשלב הבניה הראשוני ולא לפני. כך שעליכם לחסוך כסף שיהיה עבורכם זמין לביצוע השלבים הללו.

במידה ואתם צריכים לקחת שתי משכנתאות, האחת משכנתא לקניית מגרש והשנייה עבור הבניה, אתם יכולים לקחת את שתי המשכנתאות רק מאותו הבנק, שכן לא ניתן לפצל את המשכנתאות בין שני בנקים שונים, לכן מומלץ לבדוק בטרם עת את המשכנתאות לשני החלקים הללו, המגרש והבית. במידה ולקחתם משכנתא למגרש בלבד ובהמשך החלטתם לקחת משכנתא לבית והבנק משאיר אתכם עם עסקה לא אטרקטיבית, תמיד תוכלו למחזר את המשכנתא הראשונה לטובת בנק מתחרה. התהליך הבירוקרטי מול מחזור משכנתא לוקח זמן ויעכב עבורכם את קבלת הכספים מהמשכנתא לבית שאתם רוצים לבנות.

כשמגיעים לקחת משכנתא למגרש עבור בנייה -את המשכנתא הזו תוכלו לקבל רק בתנאי שהמגרש המדובר כבר מופשר לבנייה. במידה ואתם מעוניינים לקנות מגרש חקלאי יהיה עליכם לפנות לבנק מסחרי שייתן לכם תאים שונים מהמשכנתא למגרש עבור בנייה.

לקבלת מידע נוסף וקבלת ייעוץ התקשרו לדיקלה כחילה לרנר – להגיע בטוח לטלפון מספר לבית 052-8265240

 

מוזמנים לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות

מאמרים שיכולים לעניין אותך גם

לעולם לא יהיה לנו בית משלנו?

הבעיה היא שכאשר מכינים תקציב לבניית בית פרטי יש הרבה נעלמים &nb p; רציתי לספר לכם על מפגש זום שהיה

משפחה >>>

תקציב בניה לבית פרטי

תהליך הבניה של בית פרטי הוא מורכב וכולל בתוכו שלבים רבים ושונים &nb p; זה אולי אחד הרגעים המרגשים

משפחה >>>

איך נימנע מחריגות בפרויקט כולו?

איך נימנע מחריגות בפרויקט וננהל את הפרויקט בחכמה בפגישה ראשונה GO  NO GO תקבלו יעוץ מפורט ואישי

משפחה >>>

תכנון אדריכלי

3 טיפים שאסור לפספס בתכנון אדריכלי &nb p; בניית בית חדש או שיפוץ בית קיים זה תהליך ארוך ולפעמים

משפחה >>>
phone
Open chat
היי, זאת דיקלה, איך אוכל לעזור?